Zážitková restaurace v Brně

Restaurace Rialto je synonymem pro speciality mezinárodní a italské kuchyně. V našem jídelním lístku naleznete širokou paletu jídel, která uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

Z předkrmů uveďme Grilované tygří krevety s česnekem a růžovým zázvorem podávané s cuketovými špagetkami nebo naši výtečnou italskou rybí minestrone.

Mezi hlavními jídly je řada italských a středomořských pochoutek jako ravioli, spaghetti, pappardelle nebo mořské ryby dle denní nabídky. Náš jídelní lístek průběžně doplňujeme specialitami podle sezónní nabídky. Výborné jídlo můžete pak zakončit vybraným italským zákuskem tiramisu.

Venkovní terasa nabízí Vám a Vašim hostům možnost užít si chuť nezapomenutelných pokrmů v přírodním prostředí.

V celých prostorách Restaurace Rialto je pro Vás k dispozici bezdrátové připojení k internetu.

Zvěřinové šestichodové degustační menu 31.1. od 19 hodin
Zvěřinové šestichodové degustační menu 31.1. od 19 hodin
Vážení hosté, dovolujeme si vás tímto pozvat na naše první degustační menu v roce 2013. Tentokrát jsme pro vás připravili originální šestichodové zvěřinové menu, které připravil náš šéfkuchař pan Pavel Rohoška. Degustační večer se uskuteční 31.01. od 19 hodin. Všichni jste srdečně zváni.
Grilování mas na dřevěném uhlí 17.1. a 19.1. od 19,00 hod
Grilování mas na dřevěném uhlí 17.1. a 19.1. od 19,00 hod
Grilování mas na dřevěném uhlí před vašimi zraky se tento týden uskuteční pouze ve čtvrtek a v sobotu. V pátek 18.1. od 14,30 hod je restaurace uzavřena kvůli soukromé oslavě.